Zde přejděte na naše nové 

www.QiiQClinic-cz.webnode.cz


QIIQ CLINIC SHOP

Zde se můžete dozvědět o nabídce zboží, zařízení, výrobků a podobně nejen z naší produkce, ale i z produkce našich subdodavatelů, jež vybíráme na podkladě osobní zkušenosti s jejich sortimentem. Nestane se Vám tedy, že zde naleznete cokoli, co by na sobě neaplikoval a neprohlásil za pro sebe prospěšné majitel QIIQ CLINIC. Nenabízíme nic, o čem bychom nebyli přesvědčeni, a co by nesloužilo našemu majiteli, nám, našim rodinným příslušníkům, nejbližším přátelům a kolegům v každodenním životě. Dáváme prostor i skepsi a kritice s cílem docílit maximální přirozené kvality. Kvalita se pravdy bát nemusí, lež a demagogie veřejné konfrontace ano. Není pochyb, že vše jde zlepšit.
 
NOVÉ ZBOŽÍ SE ZÁRUKOU A SERVISEM

QIIQ CLINIC

Zařízení od nás je vždy odzkoušeno a seřízeno, proto si narozdíl i od oficiálních dealerů můžeme dovolit poskytnout delší záruční doby, než li jsou zákonem stanovené dva roky. U nás je záruční doba 30 měsíců - o půl roku delší než li kdekoliv u výrobce či v jeho dealerské síti !!! (Platí to tam, kde je to uvedeno.) Garantujeme zpětný odkup!!! Odkoupíme zpět zařízení, které jste od nás nakoupili za výkupní ceny stanovené v den zpětného odkupu. Dodáváme jen kvalitu.
 
 
 

CERAGEM

NUGA BEST

MASÁŽNÍ LEHÁTKO NM5000

Cena 71.061,- Kč -Prodloužená záruka o 6 měsíců oproti dealerské síti (tam je jen 24 měsíců) a zajištěný průběžný serevis a konzultace.
 

TOURMANIOVÁ PODLOŽKA NM-2500

Cena 22.422,- Kč. Prodloužená záruka o 6 měsíců oproti dealerské síti (tam je jen 24 měsíců)zajištěný průběžný serevis a konzultace.
 

TOURMANIOVÁ PODLOŽKA NM-80

Cena 10.816,- Kč. Prodloužená záruka o 6 měsíců oproti dealerské síti (tam je jen 24 měsíců)zajištěný průběžný serevis a konzultace.
 
 

TOURMANIOVÉ REFLEXOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ NM-55 ( "DRUHÉ SRDCE")

Cena 20.605,- Kč. Prodloužená záruka o 6 měsíců oproti dealerské síti (tam je jen 24 měsíců) zajištěný průběžný serevis a konzultace.
 
 
 
 

TOURMANIOVÝ PROHŘÍVACÍ PÁS NM-90

Cena 9.835,- Kč
 
 

TOURMANIOVÝ PROHŘÍVACÍ OBKLADOVÝ PROJEKTOR NA VELKÉ KLOUBY NM-70

Cena 19.630,- Kč
 
 

TOURMANIOVÝ PODHLAVNÍK

Cena 3.934,- Kč. Prodloužená záruka o 6 měsíců oproti dealerské síti (tam je jen 24 měsíců) zajištěný průběžný serevis a konzultace.
 
 

TOURMANIOVÝ NÍZKOFREKVENČNÍ MYOSTIMULAČNÍ PÁS MIRACLE II

Cena 11.047,- Kč
 
 

TOURMANIOVÝ RUČNÍ PROJEKTOR NM200

Cena 8.742,- Kč
 
 

HODINKY S TOURMANIOVÝM KERAMICKÝM BIOMEDICÍNSKÝM PÁSKEM

Cena 4.616,- Kč
 
 

TOURMANIOVÝ KERAMICKÝ BIO MEDICÍNSKÝ SET ZDRAVÍ 

Cena 3.038,- Kč (momentálně není k dispoici)
 
 

DÁRKOVÁ SADA ZUBNÍ PASTY A MÝDLA "TOURICA" 

Cena 2.000,- Kč (momentálně není k dispoici)

 

 

OSTATNÍ

 
 
REPASOVANÉ ZBOŽÍ SE ZÁRUKOU A SERVISEM

QIIQ CLINIC

MASÁŽNÍ LEHÁTKO AMSEZ

AMSEZ - Alternative Medical Station Evolution Zero - alternativní medicínská stanice evoluce - nula. Jde o první stupeň nejvyspělejší medicínsko masážní stanice na českém trhu. Zařízení bylo vyvynuto a sestaveno speciálně pro profesionální alternativní medicínu a postupy v QIIQ CLINIC. Své uplatnění najde o to snáze i v domácnosti, kam je mocně předimenzováno.
 

CERAGEM

NUGA BEST

OSTATNÍ