Zde přejděte na naše nové 

www.QiiQClinic-cz.webnode.cz


STRUKTURA QIIQ CLINIC

Struktura QIIQ CLINIC je dělena územně podle státních jurisdikcí momentálně na Českou republiku a Slovensko. Jsme tedy ČECHOSLOVÁCI a máme zejména Československé zájmy. Naší ambicí je dle našich možností nabídnout maximální kvalitu
a komfort za rozumnou cenu s důrazem na bezpečnost, funkčnost a efektivnost. 
 
Struktura QIIQ CLINIC je dělena funkčně:
podle stupně vybavenosti a schopnosti poskytnout i ty nejnáročnější požadavky klientely

QIIQ CLINIC SUPPORT

Pracoviště SUPPORT je nevybavenějším a poskytuje komplexní služby zákazníkům i spolupracujícím subjektům. Je podporou pro ostatní pracoviště, vzdělávací a výzkumnou bází, administrativním centrem.

QIIQ CLINIC HOME

HOME pracoviště je zřízeno zpravidla ve spolupráci s našimi ověřenými zákazníky nebo zaškolenými spolupracovníky s dostatečnou praxí většinou u nich doma. Mají permanentní podporu z pracoviště SUPPORT,  jak po stránce odborných konzultací, tak po stránce technického servisu. K dispozici mají 24 hod pohotovost, 365 dni v roce. Pracoviště se zřizuje formou pronájmu a poskytování služeb. Výhodou pracoviště HOME je 24 hod dostupnost veškeré vybavenosti u Vás doma pro každého člena rodiny i několikrát za den, podle aktuální potřeby - verze HOME FAMILY. Pokud si pořídíte HOME PROFESSIONAL, rozšírili jste si FAMILY o možnost si přímo doma vydělávat poskytováním služeb. Například  sousedům, přátelům ale i nejširší veřejnosti z okolí. K dispozici je ze strany SUPPORT veškerý právní a administrativní servis.

QIIQ CLINIC MOBILE

MOBILE je vytvořeno pro možnost navštěvovat naše zákazníky kdekoliv, doma, v práci, na dovolené či jinde na cestách s cílem poskytnout opět maximální komfort a kvalitu s většinou našich zařizení. Při několika denním režimu i včetně masážního lehátka. Tuto službu rovněž využívají i zákazníci se sníženou pohyblivostí například po úrazech nebo dlouhodoběji upoutaní doma, bez možnosti přijít do naší provozovny.

QIIQ CLINIC MINI

MINI CLINIC je nejjednodušší a přitom plnohodnotné pracoviště, které je tak mini, že si jej prostě dáte do tašky, kabelky nebo baťůžku a poskytnete sofistifikovanou službu sami sobě nebo svým zákazníkům.

QI UNIVERSITY

Spolupracujeme s vývojovými pracovišti QI UNIVERSITY a podílíme se i na jejich praktických aktivitách. Více na www.QIUNIVERSITY.info
 
Pozn. Pracoviště v ČR (veškerá) jsou v režimu ( dle čl.7 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2005/36/ES - § 36a zákona č. 18/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů) průzkumu trhu a příprav s  předpokladem zahájení plného provozu v 3. - 4. qvartálu 2019.